Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg fog jonni? vagy jon a baba?

Meg fog jonni? vagy jon a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Roviden felvazolom a helyzetet : decemberben voltam nogyogyasznal aki azt mondta h megvastagodott nyalkahartyam van peteeresem akkor nem volt. Minerva-t irt fel amit 2 honapig szedtem kozbe fajt a fejem folyamatosan, akkor abbahagytam ezutan a baratommal nem vedekeztunk ( nem tervezzuk/tuk de nem lenne baj egy babu .) Es most a tabletta abbahagyasa utan nem jott meg mar kb. 24 napja. 2 tesztet csinaltam mind a 2 negativ. (5. es 10. nap utan ) - lehet h 10 nap utan nem mutatta ki ??????

Lehet hogy csak a 20 nap kornyeken lenne pozitiv?


Nekem a nogyogyaszom azt mondta nem lehetek terhes amig megvastagodott nyalkahartyam van + peteeresem sincs. Lehet hogy megis volt ?


Bar azota folyamatosan minden nap 1x - 2x szur faj a hasam mint mikor menstrualok csak epp nincs menzi.

Hanyingerem/emelygek csak akkor van mikor belegondolok h hatha terhes vagyok - ezt valoszinu csak bekepzelem es az miatt.


Aki tud volt van hasonlo problemaja lecci irjon/valaszoljon!

Nogyogyaszhoz j.heten megyek.


2008. márc. 25. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó menesed óta telt el 24 nap, vagy 24 napja késik a mensesed? Nem értem?
2008. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem! Eléggé zavaros lett! Szerintem a nőgyógyásznak vázold a helyzetet! Ha ő azt mondta, hogy nincs pé akkor nem eshetsz teherbe! Szerintem a nőgyógyász fog biztosat mondani Neked! Én szorítok!
2008. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
24 nap telt el hogy meg kellene jonnie. ;) Okie azert koszi a valaszokat!
2008. márc. 25. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor már ki kellene mutatni a terhességet. Valami más gond lehet.
2008. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!