Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem használni az...

Mikor kezdjem használni az OVULÁCIÓS tesztet? És a nap melyik szakában? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A lényeg:eddig mindig 28 napos ciklusaim voltak,ám 2 hónapja 32 napra jön meg.Ez a dokim szerint abszolút normális dolog,az ember szervezete időnként "átprogramozódik".Ráadásul már 38 éves vagyok(van már egy gyerekünk,ő gyorsan megfogant,34 éves voltam).A múlt hónapban megnézett a dokim,nem volt tüszőrepedés.Ebben a hónapban is megyek majd(a 32 napos ciklusnak megfelelően,dec 14.-én),ám nem szeretném elmulasztani a peteérést.A mensim 11.30.-án jött meg(az volt az első élénkpiros vérzéses nap).Holnap,vagy holnapután kezdjem el a tesztelést?Mivel nem mindenkinek félidőkor van,ezért szeretnék én is tenni valamit annak érdekében,hogy ne hagyjam ki.A teszt nem gond,van belőle 20 darab(Rossmannos,4 doboznyi).Olvastam,hogy előtte 1 órával ne igyunk.A nap melyik szakában a legjobb elvégezni?Előre is KÖSZÖNÖM a segítséget!
2011. dec. 4. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Holnap után még bőven jókor lesz az első teszt!Átlagos 28 napos ciklusnál szokták ajánlani a 9.-ik naptól való tesztelést így ha megint vissza áll a ciklusod 28-ra még akkor sem csúszhatsz le!Leg ideálisabb időnek tesztelésre a délután 18:00 körüli adőt tartják mert akkor a leg hitelesebb az eredmény!Igen a koncentráció miatt nem ajánlott tesztelés előtt egy órával már inni mert okozhat téves nega eredményt a híg vizelet.Arra figyelj,hogy csak akkor pozitív az eredmény ha a teszt csík ugyan olyan erősségű vagy erősebb mint a kontroll vonal mert ellentétben a terhességi tesztel ennél akkor is meg jelenik a teszt csík amikor még nincs ovu csak halványabban!

ok sikert!

2011. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!Nagyon sokat segítettél!Akkor holnap után elkezdem.Remélem sikerrel járok.Még 1x KÖSZI a segítséget.
2011. dec. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!