Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha több idő múlva lesz halvány...

Ha több idő múlva lesz halvány + a teszt, nem értem miért nem bízhatunk egy kicsit is az eredményben? .

Figyelt kérdés
Értem hogy x időn belűl lehet leolvasni,de ha nincs hcg a szervezetben,hogyan tudna +-vá változni?
2009. máj. 14. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Álpozitív eredményt adhat vesebetegség, immunrendszeri kórállapot, illetve az agyalapi mirigyben termelődő és a HCG-hez igen hasonló kémiai szerkezetű hormon (LH) túltermelődése. A tesztek pozitivitása tehát nem jelenti a terhesség bizonyítását: valószínűségi jelként értékelhetjük.
2009. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Hát, azért az a ritkább eset, amikor betegség okozza a tévesen pozitív tesztet.

A kérdésre válaszolva: lehet benne bízni egy kicsit. A nem is olyan régi történetem: 29. napon (28 napos ciklus) reggeli vizeletből qupidoval (ez a legérzékenyebb teszt)elsőre, tehát időn belül negatív teszt. Kicsi szipogás után ( kb. 20 perc telt el) kukából kihalászott teszten ott volt egy második csík, annyira nem erős, de azért jól látható csík volt. 3 napot vártam még, nem tudtam mit gondoljak, majd újra teszteltem és akkor már egyértelmű két csíkom volt:) Szóval, ahogyan írtad azért lehet bízni, a lényeg csak tényleg az, hogy egy KICSIT:) nagyon nem szabad beleélned magad, nehogy sírás legyen a vége, de azért én halkan azt mondom, hogy ne keseredj még el!;)

2009. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Nekem egyik gyerekemnél se lett + mindig,csak több idő múlva és mindegyikből kisbaba született.

2009. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Megbízhatatlan, akkor inkább várj pár napot a teszteléssel. Nekem is volt hogy 1 óra után lett pozitív nagyon hajszálvékonyan (clearblue) és nem volt baba. Az útmutató szerint használd. És azért lesz rajta esetleg pozitív mert a helyét látod a csíknak. Várj pár napot.
2009. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is eléggé parázos vagyok de már kezdek megnyugodni. Két pozitívat teszteltem. Igaz nekem mind kettő hamar megjelent. Vár pár napot és tesztelj. De tizenöt percnél ne várj többet. Nehogy utána csalódás érjen.
2009. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!