Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, de folyamatosan...

5 napja késik, de folyamatosan menstruációs görcseim vannak, tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6 napot késett, és nekem is negatív lett a tesztem - persze utólag meg is jött - ! Azóta úgy vagyok vele, hogy inkább egy nem várt mensi, mint egy negatív teszt! Ne görcsölj! Próbálj meg ne arra gondolni, bár tudom nehéz! Pihenj, érezd jól magad! Ha jönni akar a babóka úgyis jönni fog! Szorítok!
2008. márc. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Várj pár napot és tesztelj ujra. Reggel mérd meg az ébredési hődet és ha 37 C körül van, akkor lehet, hogy baba van a dologban.
2008. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem pontosan ugyanez van, csak nekem a melleim is nagyon fájnak. Mielőtt megjön mindig elmúlik a fájás, most semmi, valamint a hőm is magas.
2008. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csinálj párnap múlva újra tesztet.nekem egy hét után lett a neg.-ból, poz.
2008. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akor sajna nem vagy terhes.
2008. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjelent a piros csíkocska.
2008. márc. 26. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!