Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szabálytalan a ciklusom,...

Ha szabálytalan a ciklusom, akkor is teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Az idén így volt: 36, 31, 28, 34, 24 napos ciklusok. Azért lehet, mert még szoptatom az első babát. De már szeretnénk másodikat. Ez így lehetséges egyáltalán? Azért kérdezem, mert már próbálkozunk, de nem jött össze, az első meg azonnal sikerült.
2009. máj. 14. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bármikor terhes lehetsz!Biztos nagyon rágőzöltél,már bocsi,és azért nem jön össze!Ha sikerült elsőre a baba,összejön másodszorra is!Nekem 3 évre jött össze az első,a 2.nem volt betervezve és féléves volt a kicsi és szoptattam,mikor bejött a 2.baba.Nagyon örültem.Kitartás,sikerülni fog!

2009. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!