Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 11. napon volt pé-m akkor...

Ha 11. napon volt pé-m akkor a 25. napon kéne megjöjjön ugye? Holnap lesz ez a nap ha sikerült akkor a qupido teszt már kimutatná reggeli pisiből?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 09:39
 1/8 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek!
2009. máj. 14. 10:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,25.kéne megjönnie,de az még odébb van.Próbáld meg a tesztet,nem vesztessz vele semmit.Ha nem jön meg,csinálj egy terhességitesztet!Sok sikert!
2009. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg akkor kellene megjönnie. Elméletileg. Az a biztos, ha még vársz a teszteléssel, mert lehet nem mutatja még. Igaz azért meg jó volna csinálni egy tesztet, mert minél tovább vársz, annál jobban beleéled magad a terhességbe és nagyobbat csalódsz. Olvastam írtál már sok kérdést, nagyon rá vagy görcsölve a dologra és ez nem jó! :(
2009. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De csak mióta tüneteim vannak!!Azóta vagyok kész teljesen!
2009. máj. 14. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok! Én megértelek, mert én is hétvégére várom és már minden tünetet produkálok. Nem szabad. Probálom elterelni a gondolotaimat. A bizonytalanság a legrosszabb, mert ha az derül ki, hogy nem terhes az ember, akkor új hónap, új probálkozás, de igy..Nekem nagyon görcsölget a hasam, szerintem megfog jönni. Ezeket az érzéseket szoktam mensi elött is érezni, de legalább már megjönne. Lassan megy az idő ilyenkor. :(
2009. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként miért éppen qupido tesztet akarsz használni? Az már a korai terhességet is kimutatja?
2009. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom nem érkezett válasz, de gondolom azért qupidoval szeretne tesztelni a kérdező, mert az a legérzékenyebb, patikában kapható teszt. 10-es az érzékenysége.
2009. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kimutatná! Nekem a nem várt előtti délután a lily ami 25-ös kimutatta, így a 10-es biztos! Hajrá
2009. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!