Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak olyanok akik gabriel...

Vannak olyanok akik gabriel tesztet használtak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi aki gabriel tesztet használt, "becsapta-e", hogy pozitív volt és mégsem volt baba!Nekem van egy halvány pozitív tesztem (annyira halvány, hogy lehet csak én látom :)) tegnapról és a mai is nagyon gyanús!Hihetek neki?Vajon ez télleg pozitív?
2009. máj. 14. 08:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt a második csík mind 2 lányomnál! A halvány csík is pozitív!:)
2009. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és az a halvány pár perc alatt kijött?
2009. máj. 14. 08:27
 3/21 anonim ***** válasza:
Az elsőnél igen,a másodiknál kb. 5 perc mulva.
2009. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem mutatott téveset. Januárban (bár nem tudom hányadik napon voltam, mert összevissza volt a ciklusom)1 mp-en belül megjelent a 2. csík is és ott is maradt és ugyanolyan erős volt, mint a kontroll csík. De ha nekem legközelebb halvány 2. csíkom lesz, a Gabriel-nek azt is elhiszem. Mert hogy múlt hét pénteken teszteltem és totál negatív lett. Tehát ha nem vagy terhes, nincs semmilyen 2. csík sem. Remélem segítettem. És GRATULÁLOK! Bárcsak én is így lennék:(((
2009. máj. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves utólsó!Még nem merek örülni!Majd ha nem várt napján valóban nem jön!Nem szeretnék csalódni!Szóval egyelőre nem örülök!

Szerintetek mikor teszteljek legközelebb?Csak a nem várt napján igaz?

2009. máj. 14. 08:33
 6/21 anonim ***** válasza:
Még nálam sem fordult elő hogy tévedett volna ez a teszt.Szerintem a nem várt után 2 nappal is pozitív lesz ha most az. Azért halvány a csík szerintem mert még kevés a hcg a vizeletedben a túl fiatal terhesség miatt.
2009. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok lesz!Ez a 4. hónap, hogy próbálkoztunk!Múlt hónap végén volt a lánykérés.Már megrendeltük a gyűrűket, most várunk.Párom úgy szeretné, hogy mikor megkéri a kezem a szüleimtől akkor azt is tudjuk újságolni, hogy már 3-an vagyunk!Nagyon boldog lenne ha így történne!Persze én meg a fellegek között járnék!!:):)
2009. máj. 14. 08:42
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap lett halvány pozitív a Gabriellel, még én sem merem nagyon elhinni, úgyhogy tegnap vettem a Vaterán 10-es erősségű tesztet (Pregnancy), ma meg is kapom, a srác aki hozza szintén budapesti, így tudunk találkozni este.


[link]

2009. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És ha én is rendelek a Vaterán van futárktg?Én Vp megyei vagyok
2009. máj. 14. 10:05
 10/21 A kérdező kommentje:
VAgy lehet az enyém csak szellem csík?Már nem tudom!
2009. máj. 14. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!