Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 23. napomon 11....

Ma vagyok a 23. napomon 11. napon volt pém. Holnap tesztelhetek? Mert érzem hogy babás vagyok! De viszont félek a csalódástól is! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ma vagyok a 23. napomon!igaz én nem tom mikor volt pé-m!Te nemrég teszteltem, és hát neg lett!Pedig úgy érzem, most babás vagyok.De még akkor is korai volt!Szal ha nem akarsz csalódni, még ne tesztelj!Tudom, hogy nehéz, mert már én sem bírtam tovább!:)De drukkolok Neked!!!
2009. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bocs: de nem rég teszteltem akart lenni a második mondat:D
2009. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És mit érzel??
2009. máj. 13. 19:30
 4/13 anonim ***** válasza:
3 napja napközben is le kell feküdnöm, mert leragad a szemem.Fáradékonyabb vagyok (pedig ez nem jellemző rám).Hányingerem van!Zavarnak egyes szagok, méhfeszülés, a cicim is kezd érzékeny lenni!Te mit érzel?Hány naposak a ciklusaid?Nekem ált. 28.Nem merem beleélni magam, de ez nagyon gyanús!
2009. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nálam is ugyan ez!Még annyi hogy vizsgálom a méhszájam és nehezen elérhető pedig pé után pár nappal könnyen elérhetővé válik
2009. máj. 13. 19:39
 6/13 anonim ***** válasza:
a hőd méred?
2009. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én múlt hónapban mértem.De tegnap kíváncsiságból megmértem és 37,2 volt!Az alap hőm 36,4 körül van
2009. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem de délután 37,5 volt,és nem vagyok beteg!
2009. máj. 13. 19:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! En is epp a 23-dik napon vagyok es nekem is a 11-dik napon volt a peteeresem!!:-) Vagyis az ovu tesztem lett pozitiv azon a napon, igy a tuszorepedes kb a 12 napon lehetett....En ma mar teszteltem, de sajna negativ..:-( De en nem erzek semmit...nincs egyaltalan tunetem!! De en valahogy ugy erzem, hogy ez a honap se sikerult....:-( De remelem, hogy ez nem lesz igaz! Szerintem holnap tesztelhetsz egy magas erzekenysegu tesztel....hisz mar van esely, hogy kimutatja!! Sok sikert!!!! Majd ird meg az eredmenyt!!! En is fogok holnap megint reggel tesztelni, hisz ugysem birom ki!:-)
2009. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én tegnap teszteltem, mert már a ciklusom 36. napján tartottam, nekem a 21. napon lehetett pém... de a teszt negatív lett

ti vezettek görbét?

az enyém ilyen:

[link]


nagyon fáradékony vagyok és a cicim fájdogál néha, ennyi


Kérdező, ha teszteltél, írd meg az eredményt!

2009. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!