Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korai talán az uh-vizsgála...

Túl korai talán az uh-vizsgálat, hogy nem mutatott semmit?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk,ma voltam orvosnál.Nem lát semmit,de már három napja hányingerem van,és fáj a hasam a petefészek körül.Azt mondta az orvos hogy nőgyógyászatilag semmi bajom.
2009. máj. 13. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
A ciklusod melyik napján jársz?a doki úgy 6-7 hetes terhességet lát csak, vagy annál idősebbet!Szerintem korán mehettél!
2009. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál? Mikorra nem várod?
2009. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nagyon az elején járok a ciklusnak.Tesztet is csináltam,az negatív lett.Lehet túl korai volt az uh.
2009. máj. 13. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno, az utolsó menzimtől számított 4 hétre még nem látott semmit a doki, bár az Én akkori tesztem, halványan igaz, de pozitív volt. Rá egy hétre már látható volt a petezsák. Szóval, lehet, hogy baba. :-)
2009. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kis időközönként feszül a hasam,és mintha fel lennék fújodva.Lehet talán baba?
2009. máj. 13. 18:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sokat segítenek.Remélem,hogy baba.Van egy négy éves kisfiam,őnála másképp volt minden.Most jó lenne ha jönne a hugi.
2009. máj. 13. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!