Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell számolni a mentruá...

Hogyan kell számolni a mentruációs ciklust? Hivatalosan a 28. vagy 29. napon kell megjönnie? És az az első nap is?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2008. márc. 24. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy hivatalosan. Minden ember más, van akinek 28 de van akinek 31 napos a ciklusa. De van akinek cak 26 napos. Ez egyénfüggő. És igen ez az első nap is. Tehát egy ciklus a menstruációs első napjától a következő menstruáció elötti napig tart.
2008. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megpróbálok kicsit pontosítani: szóval nekem soha nem volt rendszeres, most, hogy babát szeretnénk Clostyt kaptam. Viszont olyan furán jött meg(már 4 napja), csak pecsételős vérzés, nem olyan, mint szokott lenni. És nem tudom, hogy miért lehet ez? És most mikortól kellene elkezdenem szedni a köv. adag Clostyt? Mi minősül így a menzesz 5. napjának? Ez egyáltalán menzesznek számít? A ciklus.hu szerint csak tegnap kellett volna megjönnie, de rendesen nem jött meg. Szóval teljesen tanácstalan vagyok!!
2008. márc. 24. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a pecsételés már menstruáció,a gyszer okozta hormonátállás okozhatja, de azt hogy a gyszert mikortól kell szedned ilyen esetben inkább az orvosod hívd fel,amúgy szerintem majd be fog állni,csak idő kell neki.
2008. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!