Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gombaölő húvelykúpok befolyá...

A gombaölő húvelykúpok befolyásolják a teherbe esést? Gondolom a ph értéket megváltoztatják, ami esetleg nem tesz jót a kis katonáknak. Lehetséges teherbe esni hüvelykúp mellett?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak nem vágysz pingpongferzőzésre, ne nagyon kísérletezz a teherbeeséssel sőt, a szexuális élettel sem egy hüvelygyulladás alatt!


Mert ha nem vagy gyógyult, és úgy szexeltek, a párod is elkapja ( akár tünetmentesen is!) és szépen visszaadja...

2009. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem...
2009. máj. 13. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár nem túl nagy a valószínűsége. A hüvelykúpból valamennyi azért kifolyik belőled is, és vele együtt persze a kiskatonák is távozhatnak a testedből.
2009. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót. Én pl. gynoflo kúpot használtam a múlt hónapban méhnyálkahártya gyulladásra és a doki mondta, hogy most még használjunk óvszert, ne legyek terhes, mert árthat a babának és le is van írva!!! Viszont a dokik írnak fel terhes nőknek is hüvelykúpot, mert sok nőnél ilyenkor jön ki vmilyen gomás fertőzés ... azt meg tuti lehet használni, hiszen dirrekt az orvos írta fel! Szóval szerintem attól függ milyen kúpról van szó!
2009. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!