Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie. Már...

Holnap kellene megjönnie. Már 2 hete érzékeny a mellem és fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni. Már 2 héttel mensi előtt vannak "mensis" tünetek vagy ez terhesség?

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nkább mensis tünet, mint terhesség, mert a korai terhességnek nem nagyon vannak ilyen tünetei. Ha nem jön meg csinálj tesztet, akkor biztos leszel, és megnyugodhatsz!
2008. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teszteljj és meglátod!
2008. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt mensi elott az a mindjart megjon erzes ami a 10.hetig meg is volt,es a melleim is borzalmasan erzekenyek voltak,sott inkabb fajt mint erzekeny volt.

Azt csak Te tudod,h neked szokott e lenni mensi elott 2 hettel ilyen tuneted,de szeritnem is csinalj tesztet.

Igaz sokan irjak,h a kimaradt mensi utan 5-6 nappal csinaltak mert elobb nem mutatta ki nekik.Ha szerencses vgy mar holnap kimutatja,de ha nem es nem jon meg akkor par nap mulva ismeteld meg.

Kivanom,h az legyen amit szeretnel

16 hetes kismama

2008. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem totál mensis tüneteim voltak, nem is akartam elhinni, hogy babás vagyok. Azt hittem, meg fog jönni. Szerencsére tévedtem!

Az első 12 hétben a "hasszurkálás", a mellek érzékenysége, fájdalma elég általános tünet. Ha nem jön meg, tesztelj, bár ne hidd el feltétlenül az eredményt. Ha pozitívat mutat, az biztos, de ha negatív, attól még lehet baba. Nekem az érzékenynek mondott MediLab 6 hetesen lett pozitív. Már hasi uh-val látszott a babó, amikor végre a teszt is pozitív lett.

2008. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt a helyzet nálam is,de én valahogy tudtam hogy nem jön meg.Ha nem jön meg,tesztelj.
2008. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez baba lesz.Nagyon boldog vagyok!
2008. márc. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!