Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normálisnak számít még ha...

Az normálisnak számít még ha 30-35 naposak a ciklusaim?

Figyelt kérdés

Akkor a peteérés (ha visszaszámolok 14 napot) mensi kezdetétől valahol a 16-21. napon van?

Hőgörbét vezetek, ma van a 16. napom, eddig még nem volt peteérésem. Még akkor nem kell kétségbe esnem, ugye?

(hőm 3 napja 36,5)


2009. máj. 13. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Ezekről a hő dolgokról fogalmam sincs, csak azt tudom hogy az unokatesóm feleségének soha nem volt rendszeres a menzesze, volt hogy két hét alatt megvolt kérszer és letudta két hónapra, ezzel együtt szinte azonnal megfogant a baba, és egy hónapon belül lesz egy újabb baba a családban.
2009. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nekem is 34-35 napos es a 21.nap volt peteeresem most 14hetes kismama vagyok.sok sikert kivanok s probalkozz az ovulacios tesztel
2009. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, normális. nekem sem volt soha rendszeres, a gyógyszer abbahagyása után 40-42 napra jött meg. elsőre teherbe estem, most már lassan 10 hónapos a fiam. a hő dolgokhoz én sem értek:(.
2009. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 35 napos a ciklusom, mindkét babánk elsőre összejött, nem kellett ménem a hőm meg ilyesmi. Csak lazán szerintem, ha nagyon ráfeszülsz, az sem jó.

Annyira kell számítani, hogy állítólag, akinek hosszabb a ciklusa az átlagnál, az nagy valószínűséggel túlhordja a babáját. (Ez rám is igaz volt).

2009. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem is ilyenek a ciklusaim. Múlt hónapban 33 napos volt, és a 19. napon volt pé-m! Visszaszámoltam, pont 14 napra jött meg, tehát jól működök, elég hosszú a luteális fázisom is!
2009. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és a megnyugtatást! :)
2009. máj. 13. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon rendszertelen lett a gyógyszer abbahagyása után.Volt, hogy 10 hétre jött meg.Mégis terhes lettem.Én soha nem számolgattam, mértem hőt.. stb... Már mikor nagyon akartam a babát, az akkori utolsó menstruációm után két héttel szinte minden nap/másnap együtt voltunk a férjemmel, hiszen nem tudhattam mikor van peteérésem.Nevetve gondolunk rá vissza, szegény valamikor hulla fáradt volt de én akkor is akartam... de bejött!!!!! A drágám már 9 hónapos. Sok sikert Nektek! Tényleg nem szabad görcsösen akarni. :))
2009. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!