Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt aznap, vagy várjunk...

Mindjárt aznap, vagy várjunk még egy napot?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam orvosnál és látott egy 18,5 mm-es petét! Holnap kell visszamennem ellenőrzésre! Szerintetek mennyire biztos hogy így sikerülni fog a baba, ha azt mondja a doki, hogy már lehet akciózni?
2009. máj. 12. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Szia!


18, 5 mm-es pete? Biztos? Hol látta? (nem kekeckedés, csak ez "nagy" méretileg)

2009. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hüvelyultrahangra járok mert rendszertelen a menzeszem! Múlt héten szerdán 13 mm-es volt és azt mondta, hogy menjek vissza hétfőn. Tegnap voltam és még csak 18 mm-re nőtt meg azt mondta, hogy még kell a holnapi is és akkor már valószínű hogy jó lesz! Csak azt nem tudom, hogy mindjárt holnap vagy várjunk még az akcióval?
2009. máj. 12. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

első vagyok.


13 mm az picit több, mint 1 cm; tehát az már nem pete , hanem petezsákban valószínűleg szikhólyag illetve embriókezdemény a méheden belül!!! :) Főleg ha növekszik is... Ilyenkor már nem kell akciózni , az a "leendő" baba! :) Jól gondolom?

2009. máj. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A 13 mm-eset a petefészkemben látta! Még meg is nézte a méhemet és azt mondta, hogy vékony a méhnyákom amiben meg tud tapadni és itt én sem láttam semmit! Szerinted holnap kérdezzek rá hogy biztos hogy a petémet látta e?
2009. máj. 12. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Hajjaj , akkor nem értem. A tüszőben megérett pete kb, akkora mint egy pont az "i" betűn.A spermium meg még ennél is kisebb...Lehet, hogy félreértettétek egymást... amúgy ha növekszik, az jó, és ha mondta hogy akciózni lehet , vágjatok bele akár ma is! :) Nagy "baj" nem lehet , max. egy baba!:)
2009. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mit értetlenkedik az előttem lévő válaszoló. A petefészekben látta a doki a petét. ( Nekem volt 23 mm-es is) Ha a méhben van ekkora "valami" az már lehet embrió(kezdemény).
2009. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14:47 vagyok! A 17:32-esnek írtam...:((
2009. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát jól van lányok, oké, legyen, én így tudtam vala. Okosabbak, előre :)))
2009. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek jó esélyünk van rá hogy a sok sikertelen hónap után most sikerüljön a baba? Nagyon vágyunk már rá!
2009. máj. 12. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez a tüsző mérete, szerintem, és 20 mm-esen szokott megrepedni általában. Naponta 1-2 mm-t nő, tehát jó lenne ma már akciózni, de holnap reggel mindenképp, és holnapután meg azután is, ami belefér! :)

2009. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!