Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok? Ha a nődoki azt...

Lányok? Ha a nődoki azt mondta pénteken, hogy "ma, holnap, holnapután" tehát a múlt hétvégén meg fog jönni, mert ez a tapasz hatása, de azóta sem jött meg, s nem is érzem, hogy készülődne valami, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Miért nem akar megjönni? Már olyan türelmetlen vagyok ... most jönne a clostys hónap, s én annyira bízom benne, hogy ez majd segít ... dehát amíg nincs menszi ...

Vagy menjek vissza, hogy nem jött meg? Mitévő legyek? Ti mit csinálnátok a helyemben?


2009. máj. 12. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Szerintem hívd fel az orvost és beszélj vele.Érthető az aggodalmad.Majd Ő tudni fogja,hogy mi legyen a továbbiakban.

Egy telefont megér..

Kitartás!

Üdv.

2009. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm ... én is gondoltam már rá ... csak nem tudom, hogy helyből tudni fogja-e, hogy ki vagyok, s mi a helyzet velem ... mert persze a lényeget elmondom, de nem tudom az egész kórtörténetemet vázolni Neki!

De talán igazad van ... megpróbálom majd délután, asszem ma akkor rendel! :)

2009. máj. 12. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem is volt egyáltalán menzid vagy lehet,hogy terhes vagy?Miért nincs menzid?

2009. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm most fogja megszülni a lányát, aki a vérzés helyett jött egy hasonló tapasz után. szerintem tesztelj!
2009. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj! A dokinak pedig elég, ha annyit mondasz, amennyit nekünk leírtál, meg a tapasz nevét- fog tudni reagálni így is.:)
2009. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok!

Terhes nem lehetek, mert nem volt megfelelő méretű tüszőm. Volt menszi, csak mikor visszamentem, azt mondta, amit már fent írtam ... nem értem el, majd holnap újra próbálom.

Még egyszer köszönöm Nektek, s további szép napot/estét!

2009. máj. 12. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az,hogy nincs megfelelő méretű tüsződ,nem zárja ki egy teherbeesés lehetőségét.Szerintem nem mindenki tüszője könyvszerinti és mégis sokan teherbe esnek!

2009. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!