Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős, késszúrás szerű fájdalom?

Erős, késszúrás szerű fájdalom?

Figyelt kérdés
Tegnap este 10 után olyan erős fájdalom hasított az alhasamba, nem mertem kiegyenesedni. Pár perc volt csak de nagyon megrémültem. Soha nem éreztem ilyet! Holnap fog megjönni a nemvárt, de ilyen még nem fordult elő. Mintha kést mártottak volna belém. Járt így valaki? Mi lehetett, azóta sem volt semmi, így ma dolgoztam, nem mentem orvoshoz. Ijesztő volt..még így visszagondolva is, egy pillanatra azt hittem végem, pedig bírom a fájdalmat. Ja, amikor nekem megjön szerencsére semmilyen szenvedést nem okoz, csak egy este elkezdi, aztán 4-5 nap múlva szépen elmarad. Soha nem is görcsöltem még menszikor. Egyszer volt görcs de akkor petefészek gyull. volt évekkel ezelőtt kórház lett a vége. De a tegnap esti ehhez sem volt fogható.
2011. nov. 23. 17:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amikor terhes voltam se volt ilyen.
2011. nov. 23. 17:47
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódás is, de ha babás vagy, mindenképp doki, mert álltalában nem okoz ekkora fájdalmat
2011. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én holnapra nem várom.Nekem is ilyen volt ma 2 szer is.Azt hittem azonnal elönt a vér,de semmi.Én szoktam görcsölni mensikor de csak miután megjön utána kezd el görcsölni a hasam.De ma olyan volt mint amikor múlik a mensi és szurkál erősen.Nem tudom mi lehet.Drukkolok :)
2011. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves második, (első vagyok) Neked ezt tudom mondani hogy lehet hogy most fúrja be magát a babó:) Nekem is ez volt!:)

12hkm

2011. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves első (a második vagyok) :D Annak nagyon nagyon örülnék :)) Gratulálok a babához :)) Jó egészséget,és boldog babavárást kívánok!
2011. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Sok sok ++++++ tesztet kívánok:)
2011. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszönöööm :)
2011. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A beágyazódás nem pillantszerű folyamat, hogy késszúrásszerű fájdalom jelezze, hanem hosszabb ideig tart. Ráadásul ne úgy képzeljétek el, mint az úszót fejet ugrani a medencébe, hanem görög a méh nyálkahártyáján, és egyszercsak megül valahol.

Barnázást okozhat, mert a picike erek sérülhetnek, de a fájdalmat semmi nem indokolja.

A késszúrásszerűséget inkább a közelgő menzi válthatja ki.

2011. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és drukkolok a másodiknak :-) Én nem is gondolom, hogy beágyazódás volt részemről, mert nagyon rossz érzés volt, nem csak kellemetlen. Ha legközelebb érzem, - remélem nem - el is megyek dokihoz, mert jobb lesz megnézetni. Csak kíváncsi voltam másnak mitől volt, ha volt.
2011. nov. 23. 20:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Képzeljétek,Pozitívat teszteltem! :-D
2011. nov. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!