Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

OKtóber 22. volt az utolsó menzeszem első napja. A ciklusom 27-35 nap között mozog, teljesen változó. Mikor teszteljek először? Nem akarok megint csalódni!

Köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 23. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben jövő hét hétfőig várnék. Ha addig nem jön meg, akkor már túl vagy a 35 napon, és valószínűleg pozitívat mutat, ha terhes vagy. De nagyon nehéz kivárni, tudom... :)
2011. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor a leghosszabb ciklushoz képest késik.
2011. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindkettőtöknek! Akkor várok még, ami tényleg nehéz. Szerencsére most lesz, ami elvonja a figyelmem, talán így gyorsabban eltelik az a pár nap - minden "esemény" nélkül :)
2011. nov. 23. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ráér a dolog, akkor várj nyugodtan...

Amikor mi próbálkoztunk, én türelmetlen voltam, és amilyen hamar csak lehet tudni akartam. Be is jött, 9 dpo-n pozitívat teszteltem. Persze ez csak 10-es tesztel működik.

2011. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj hétfőig, akkor már biztosan kimutatja!

Én is éppen hétfőre nem várom, ha nem jön meg, aznap tesztelek. :)

2011. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

10es érzékenységűvel én is tesztelnék, de külföldön vagyok, és az 5 gyógyszertárból egyikben sem volt (előző hónapban, most nem is próbálkozom), így inkább tényleg várok hétfőig. Azért nem élem bele magam, már nem is reménykedem...

Utolsó! Akkor hétfőn majd írj, hogy mi volt :) Nagyon drukkolok!

2011. nov. 24. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Rendben, megírom mindenképpen, hogy mi lett az eredmény! :) Neked is drukkolok! És írj ám te is majd! :)

Utolsó voltam!

2011. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig semmi, de ma negatív lett a teszt, úgyhogy nem reménykedem... Veled mi újság?
2011. nov. 28. 12:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is negatív lett a teszt, és közben tegnap meg is jött! :(
2011. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!