Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tul szőrös vagyok. Hormonzavar...

Tul szőrös vagyok. Hormonzavar miatt lehetek szőrös? Kell, hogy kezeltessem gyogyszerrel? Szeretnenk babat a parommal. Befolyasolja ez a teherbe esest?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kezelteted magad, tuti valamilyen hormontablettákat kapsz, ami nem biztos, hogy elősegíti a baba megfoganását. Szerintem kérdezz rá szakorvosnál, hogy hogy zajlik a kezelés, és befolyásolja-e a teherbeesést. Ő pontosan meg fog tudni mondani neked mindent.
2008. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Általánosságban vagy túl szőrös, vag yhirtelen lettél az?

Ha általánosságban akkor lehet, h örökölt a dolog és baba szempopntból nicnsen jelentősége. ha viszont hirtelen , pl az utóbbi időben akkor bizony hormonzavar is fent állhat, ami hatással lehet a ababvállalásra.

Mindenképpen beszélj a nógyógyászoddal, h egyáltalán minden renben van-e.

2008. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazbol mindig is szo"ro"s tipus voltam.A hasamon is van,az nagyon zavar.Bar allitolag ez normalis,sotet hajam,sotet bo"rom miatt.Koszi,megnyugtattal a babaval kapcsolatban,koszi az elso valaszadonak is!
2008. márc. 22. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
én nagyon durvan,örökletesen vagyok hormonzavaros,és 120kg vagyok.viszont kitartó féléves próbálkozás utan allapotos vagyok,23hetes kismama vagyok,szóval kitartás :)
2008. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!