Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé után mikor száll vissza a...

Pé után mikor száll vissza a méhszáj? Vagyis mikor lesz megint könnyen elérhető! Ma vagyok a 24. napomon és még mindig nehezen elérhető! Lehet hogy sikerült?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 14:41
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs a 21. napomon vagyok és a 11. napon barnáztam gondolom akkor volt pé-m
2009. máj. 11. 14:43
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én sose fogdostam....nem hiszem h ettől füg h sikerül e
2009. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem is értem ezt, én nem tudnék így magamba nyúlkálni, már elnézést. Inkább mérd meg a hőmérségleted, vagy pár nap a nem vártig, akkor meg tesztelhetsz is.

Szorítunk neked!

2009. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én sem tudom tapogatni hogy nyitott zárt!Csak hogy hol van!Ez nálam már a végső elkeseredés!
2009. máj. 11. 14:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Az alaphőm napközbe általában 36,6 most mértem 37,3????
2009. máj. 11. 14:50
 6/10 anonim ***** válasza:
A moston a reggelt érted ugye? Mert mindig akkor kell! egy időben, mert nem lesz reális.
2009. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyeneken gondolkozni.
2009. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Szerintem a hőd biztató!
2009. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tapinthatná ki, hogy milyen a méhszáj? Sokan ajánlják, a saját testünk megismerése csak pozitív lehet, márpedig ez is a testünk része. A babatervezők otthonában külön leírás van arról, hogy a ciklus mely szakaszában milyennek kell lennie, és igazán hozzáértő ember szerkeszti a honlapot.


Ez is a testünk része, és gondolom, mindannyiótoknak járt már ott a párja ujja, keze is. Nem hiszem, hogy ennek kevesebb lenne a létjogosultsága.

2009. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Este vizsgáld mindig, az a mérvadó. Ha ezt tudod, akkor bocsi, nem akarok okoskodni. Én addig nem tudtam hogy sikerült, amíg el nem jött a nem várt napja. Addig nekem is magasan volt, alig elérhető. A nem várt előtti napon lejjebb jött, azt gondoltam biztosan meg fog jönni, mert akkor szokott így lenni. A különbség annyi volt, hogy nem puhult fel, hanem kemény maradt a méhszáj és mintha a "domb" nagyobbnak tűnt volna.

A nem várt napján este megint felment, akkor már sejtettem. Utána még 3 napon át néztem, amíg meg nem csináltam az első tesztet. Végig fent volt és kemény lett. A pozitív teszt óta nem vizsgáltam, mivel már nincs értelme és ilyenkor szerintem jobb nem is nyúlkálni.

2009. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!