Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most késik, vagy terhes vagyok?

Most késik, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 hete feküdtünk le óvszerrel. Nnem valószínű,h kilyukadt. ÉSzrevettük volna (vagy észrevette volna és akkor nyilván szól). 3-5 napja kellet volna megjönnie. Eddig csak olyan, mintha megakarna jönni: fáj a hasam, a derekam, szúr a petefészkemnél és van egy kis hasmenésem. A mellbimbóm ugyan olyan színű, de lehet, hogy kicsit nehezebb. Már volt, hogy késett pár napot, de olyan is, hogy 2 hetet. Vagy ez most csak az idegeskedés miatt van? Ezen a hétvvégén nem tudok tesztet venni, addig is írjátok le a személyes tapasztalataiokat is, és h kb mennyi az esélye a terhességnek, mert nagyon félek!
2011. nov. 20. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.Ne idegeskedj,attól még többet fog késni!
2011. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Idegeskedés miatt is késhet. valahogy bírd ki holnapig, és kezdd teszttel...
2011. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem ideges lenni, de elég nehéz... Köszönöm a válaszotokat
2011. nov. 20. 10:52
 4/13 anonim válasza:
Szia. Nekem volt egyszer hogy 10 napot kesett, s nagyon bepanikoltam, ideges voltam, reggelente koran felkeltem es vartam hogy megjojjon, a 10dik napot eldontottem hogy idegeskedes nelkuli napot csinalok s majdnem egesz delutan aludtam, masnap mikor reggel fel ebredtem meg jott a menstruaciom, szoval ne idegeskedj hisz befogyasol.
2011. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ezt írod, de igazából már nem tudom, hogymit is gondoljak...
2011. nov. 22. 17:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk pontosan ez volt a helyzet...vagyis ez a helyzet...nem lyukadt ki a gumi, a barátnőm érzi a menses előjeleit, én idegesítem, 5óránként megkérdezem, h megjött-e már...de még mindig nem jött meg...de folyamatos előjelek vannak...én parázok, ő nyugtat, de ha szóba hozom, már ideges.
2011. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérlek, majd, ha kiderül, akk írd meg, h mi történt
2011. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát legkésőbb szombatig leírom, és köszi, hogy írtok. Utolsó előtti, együtt érzek veletek, és sok sikert..!
2011. nov. 23. 16:35
 9/13 A kérdező kommentje:
Jajj, megcsináltam a tesztet! Szerencsére határozottan negatív lett! (de pár nap múlva a bizonság kedvéért megcsinálom a másikat is.) Köszi, hogy lelkileg támogattatok! Nagyon sokat segített! ÉS utolsóelőtti, nálatok történt azóta valami...?
2011. nov. 25. 06:30
 10/13 A kérdező kommentje:
(mondjuk még mindig nem hött meg...)
2011. nov. 25. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!