Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a helyzetem, hogy decemberb...

Az a helyzetem, hogy decemberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és azóta még nem jött meg. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzetem, hogy decemberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését, és azóta még nem jött meg. Voltam orvosnál egy hónapja kb, csinált hormonos vérvételt, de az eredményt még nemtudom. Ultrahangot sem csinált még. (lehet keresek egy másik orvost).

Néhány napja viszont, érzékeny az egyik mellbimbóm (nem történt vele semmi baj) és a párom megjegyezte egyszer, hogy ki van boltosodva a hasam, lehet terhes vagyok. Persze ezt én elvicceltem, de lehet van benne valami?

Mi a véleményetek?

Köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 11. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél már?
2009. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz tesztet...??
2009. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Egy hónapja csinálta a doki a vérvételt és még nem tudod az eredményt? Miért? Én felkeresném, és megkérdezném.

Előtte tesztelj!

2009. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem, félek, hogy negatív lesz. Szerintetek terhes vagyok?
2009. máj. 11. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de december óta nem jött meg és tőlünk kérdezed, hogy terhes vagy-e? Inkább nem mondom, mi vagy?

TESZT!!!

2009. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
van ismerősöm, aki több hónapig nem menstruált, aztán egyszer csak terhes lett (előtte egyszer sem jött meg neki). valószínű, hogy az első egy két teszt negatív, de érdemes havonta újra tesztelni. mert a peteérés megelőz(het)i a vérzést, tehát nem fogod észrevenni különben...
2009. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
na most akkor rácáfolok,mert nekem már 2 hónapja nincs meg, mióta volt HSG-m de a tesztem negatív...
2009. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát, akkor már 6 hónapos terhes lennél, annak lennének egyértelmű jelei. A doki ultrahang nélkül is észrevette volna. Lehet, hogy a tabletta abbahagyása borította fel a hormonháztartást. De én már 1 hónap után tuti csináltam volna egy tesztet.
2009. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

csak azt nem tudom ha megírom hogy velem mi van akkor miért kell lehúzni a pontokat...

attól független a kérdező lehet babás,reméljük ez így is van,(HSG utáni)

2009. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!