Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétszer lehet peteérésem...

Kétszer lehet peteérésem ebben a hónapban? Vagy csak a szervezetem "emlékszik"?

Figyelt kérdés

Elvileg ma lenne peteérésem, de a hőm már 5 napja fent van(kiváncsiságból mértem meg, de egy évig mértem azelőtt így tudok következtetni). Több napja stagnál 36,7-en, pedig nekem pé előtt mindig 36,2-3. Pé előtt a folyásom is mindig 5 nappal előbb indul és nagyon erős tojcsis. Most teljesen száraz vagyok.

A folyásom ma reggel volt minimálisan széthúzható, de egyébként tejszerű. De nins hőleesésem. Semmi az magas.

Lehetett múlt héten spontán peteérésem és most a szervezetem csak emlékszik a "jó" időre?

Vagy kétszer lesz pém?

Akinek mensi után közvetlenül sikerült a baba az nem emlékszik a peteérése pontos idejében milyen volt a nyákja? Csak találgatok, de ha a szervezet emlékszik a mensire a terhesség elején(van rá példa), lehet a peteérésre is emlékszik, még akkor is ha már megtörtént spontán módon egy héttel előbb?

Szerintetek?


2009. máj. 11. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
persze,hogy lehet több is.Rejtett peteérésnek nevezik.Ezért van az,hogy gyakorlatilag bármikor lehetséges a fogantatás!Én csak tanácsot tudok adni,mégpedig saját tapasztalatból.Amikor elhatároztuk,hogy babát akarunk én elkezdtem mérni a hőm,figyeltem a mellem,váladékot,számolást stb.Persze elkeseredtem,hogy nem sikerül az első hónapban.Következő hónapban feladtam mindenféle vackot ezzel kapcsolatban,és hagytam,hogy majd a természet megoldja.Nem görcsöltem,csak éltem!A köv.hónapban pozitívat teszteltem!én csak is a 3-4 napos sexet tudnám javasolni,semmiképp a mindennaposat! Ez nálunk bevált
2009. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek. Mi "sajnos" már 1,5 éve próbáljuk. Eleinte én is mértem néztem, ovuztam. Már elhagytam.

Aztán most 2 hétig nem tudtunk együtt lenni a párom munka miatt nem volt itthon. És mensi után 2 nappal jött haza.:)

Már szerda óta várom a peteérés tüneteit, de semmi, ezért mértem meg a hőmet 3 napon át (mivel egy évig mértem tudtam viszonytani régi görbékhez) és a hőm minden nap 3-4 tizeddel magasabb, mint bármikor a ciklusom első felében.

Ezért vagyok bizonytalan.


Köszönöm.

2009. máj. 11. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!