Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőmérsékleten látható, ha...

A hőmérsékleten látható, ha sikerült teherbeesni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom a peteéréskor leesik a hő és utána, hogy változik, ha sikerül a megtermékenyítés?
2009. máj. 10. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

beágyazodáskor emelkedik és fenn is marad a terhesség folyamás álltalában 37 körül.

32

2009. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! És közvetlenül a megtermékenyítéést követő pár napban nem változik a hő?
2009. máj. 10. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Hát én úgy vagyok hiába volt fenn a homérsékletem orultem hogy 37-es már 1 hete ma pedig leesett és meg is jott a menzim :o(((. Puff ! Ennyit a homérozésemrol. Mostmár nem tudom mihez kezdjek hogy végre sikeruljon.
2009. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sejthető ha nem jön meg és magas a hő. Egyébként nem, mert az a normális ha pé után megemelkedik és menzi előtt vagy aznap vagy rá 1-2 napra leesik a hő.
2009. máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!