Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy terhesek voltatok de az orvos nem látta, csak esetleg egy másik vagy csak később látta?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vélt fogamzástól számított 20-25 napon belül lehet a terhességet ultrahanggal igazolni. A tesztek a vélt fogamzástól számított kb. két héten belül már mutathatnak valamit. A tesztek hamarabb "látnak" mint a dokik, lehet jó pár olyan nap amikor a dokik még nem látnak a terhességből semmit.
2009. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem volt ilyen sajnos!2 hétig nem látott semmit pedig a vérvétel alapján is + volt a teszt,megműtöttek mert azt hitték méhen kívüli terhes vagyok mikor felébredtem az altatásból közölték velem,hogy nem találtak méhen kívűl semmit!Szóval minden rendben lett volna ha nem műtenek meg és ma már lenne egy gyerkőcöm de sajna elvetéltem!

Ezt csak azért meséltem el,hogy ha netán még nem látják és van rá mód ne hagyd,hogy rögtön műtsenek!Remélem nálad nincs ilyen veszély!!!!

Mióta késik?Doki mit mondott?

2009. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 2 alkalommal több napot késett aztán másképp jött meg.Doki: csináljak még majd 1 tesztet.
2009. máj. 10. 21:33
 4/4 anonim válasza:
Szia én is igy vagyok két alkalommal is később jött meg és kevesebb, és furcsáb a szokásosnál az egyik doki azt mondta korai terheség a másik hogy nem vagyok terhes ez egy hónapja volt most is visza mentem és azt mondta fogyak le és helyre áll a mensim és hogy fura a porcióm 80kg vagyok, de azóta is fáj alul és égő fájdalmat érzek a cicimbe és pici piros kis erek vannak benne.De egy ismerősöm azt mondta hogy higyem el terhes vagyok azóta csinálgatom a teszteket de negativ.Ugyhogy most még várok és ujból elmegyek dokihoz.
2009. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!