Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma délután halványan 2...

Ha ma délután halványan 2 csík volt az ovulációs tesztemen, akkor már biztos, hogy 1-2 napon belül peteérésem lesz?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináld tovább a tesztelést! Normál esetben megfog érkezni a sötétebb tesztcsík, de én például 12 napja tesztelek, és még mindig csak halvány az ovuteszt, ami sajna negatív. :(
2008. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. nem volt meg a hasznalati utasitas szerinti igazi poz., azaz nem volt egyszer sem erosebb a teszt csik a kontrollnal, max. egyformat sikerult produkalnom.

De biztos, h ez is poz. volt, mert baba lett abban a ciklusban :)

Nekem pont ennel a babas ciklusnal volt cn. 12-n halvany csik, cn. 13-on egyforma, majd 14-en ismet halvany. Es baba lett :)

Sok sikert!

2008. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak:

Ez simán lehetett, mert csak akkor negatyv, ha nincs rajta tesztcsík, vagy halványabb mint a kontrollcsík.

Ha ugyanolyan színűek, akkor az pozitívat jelent!

Gratulálok a kis Utódhoz!

2008. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

SZIA

NEKEM IS AZ EGYIK NAGYON VASTAG VOLT, A MÁSIK MEG NAGYON HALVÁNY....ÉS BABA LETT BELŐLE:)))))

EGY 28HETES KISMAMA:))

SZÓVAL REMÉLEM NÁLATOK IS BABA LESZ:)))

2008. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!