Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat még olyan érzést,...

Mi okozhat még olyan érzést, mint mikor tágul a méh? A tesztem negatív, mégis olyan fura ott alul a hasam . Mitől lehet? Esetleg mióma?

Figyelt kérdés
Május 1-5-ig mensiztem, de utána kezdődött ez a fura görcs-szerű érzés ... ilyet éreztem tavaly ősszel, mikor babás lettem (csak elhalt:-() Csináltam tesztet a mensi után, de negatív lett, hogy hátha mégis babától van, de negatív lett. Másom nem fáj, csak alul középen a hasam (érzem a méhem). Olyan, mintha nyomná valami. Elvileg nem vagyok felfázva. Mi okozhat még ilyen tüneteket? Mióma esetleg? Légyszi írjatok!!
2009. máj. 10. 19:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!