Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetséges, hogy egy...

Hogyan lehetséges, hogy egy teszt nem mutat ki egy egyébként már igazolt terhességet?

Figyelt kérdés
A kolléganöm 8!!! hetes terhes negatív teszttel!!!Mi okozhat ilyet?
2008. márc. 21. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó a teszt,Sajnos van köztük gyári hibás.
2008. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul fogalmaztam!Az a negatív teszt pontosan 9 db:o)
2008. márc. 21. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:

:-((ÓÓ akkor nem tudom,nekem volt olyan,hogy az orvos megállapította a terhességet, de rá pár napra elhalt,de ettől a teszt kimutatta,csak UH nem.Szval nem értem.

Hogy állapították meg a terhességet,volt Uh is?

2008. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal igazolt a terhesség? Mert még ha alacsony is a HCG szintje, azért ennyi tesztből ha nagyon halványan is, de kéne látszani a második csíknak. Nekem 5 hetesen már jól látszott, hogy pozitív. Mindenesetre elég nyugtalanító lehet, de kívánom neki , hogy minden renben legyen!
2008. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!