Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi rá az esély hogy ez...

Mennyi rá az esély hogy ez babás görbe?

Figyelt kérdés
Ha a ciklus.hu jól húzta be már meg kellett volna jönnie nem? Hétfőn negatív teszt,de nem reggeliből (pregnasens teszt)
2011. nov. 16. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem linkeltél...
2011. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2011. nov. 16. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:

A hőmérsékleti szabályok alapján nem volt ovulációd ebben a ciklusban.

Milyen hőmérőt használsz? Mindig ugyanott és ugyanakkor méred?

2011. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
digitális hőmérőm van,mindig ugyanott nyelv alatt,az ébredési idő is nagyjából azonos.
2011. nov. 16. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:

A digitális sajna nem alkalmas görbézésre. Nem pontos, itt pedig fél tized fokok is számítanak.


Még egy dolog: vannak olyan tényezők, amik tévesen megemelik a hőt. Pl. fejfájás, rossz éjszakai alvás, stressz, késő éjszakai evés, esti alkohol fogyasztás, hogy csak a leggyakoribbakat említsem. Ha a ciklusod 8-9 napjánál valami ilyesmi történt, akkor azt a napot ki kell zárójelezni, és akkor viszont a jelölt helyen volt ovuláció.


Összességében azt tudom mondani, hogy az a valószínű, hogy volt ovud, csak nem tudni, mikor, továbbá az aktusokat sem jelölted, így nehéz bármit is mondani babaügyben.


Ami ehhez hozzá jön, hogy még ha minden pontos lenne, és jelölted volna, akkor is még két-három nap emelkedésnem kell jönnie ahhoz, hogy a görbéből babára lehessen gyanakodni, mert különben lehet egyszerű késés is.


MInden esetre szurkolok azért!

1-2

2011. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a részletes választ!
2011. nov. 16. 13:24
 7/12 ExCaty ***** válasza:
szerintem a cilus.hu jól hózta be a peteérésed. miért nem csinálsz egy tesztet??
2011. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék...:)
2011. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól húzta be a pé-d. Ha még ma sem jött meg, akkor 18 dpo-n vagy, vagyis 3 napja késik. Én tesztelnék a helyedben.
2011. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ExCaty ***** válasza:
ha te is tesztelnél akkor miért nem teszed? :)
2011. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!