Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A porcelán műköröm készítése...

A porcelán műköröm készítése árthat a babának?

Figyelt kérdés

Műkörmös tanfolyamra járok, de közben belevágtunk a babaprojektbe. Most kezdjük a porcelán technikát tanulni, ami azt jelenti, hogy egyszerre kb 20-an használjuk egyszerre a liqudid-et, ami elég szúrós szagú. Arra lennék kíváncsi, hogy ez lehet-e bármilyen káros hatással a babára. Mert ugye nem tudom pontosan, hogy mikor jön össze, lehet mire kiderül már hetek óta "mérgezem".

Annyit nem ér az egész, hogy a babám kárára váljon, de lehet hogy csak én parázom túl a dolgot, és nincs semmi káros hatása.


2011. nov. 16. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy káros-e de egy vicces történetre emlékszem. Épp körmösnél voltam, mikor egy láncdohányos csaj közölte,aki szintén bent volt a szalonban a fodrásznál, hogy neki ugyan nem kell műköröm, mert az káros az egészségre:DDDD
2011. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!