Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nézzétek meg mikor...

Kérlek nézzétek meg mikor volt peteérésem? A ciklus.hu szerintem nem jó helyre jelölte be!

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 10. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia)))Ha babót szeretnél,akkor most kellett együtt lennetek 12-13-14.Ovud 13.ciklus napon volt.
2009. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is a 13. napon volt az ovud! Hajrá!!!
2009. máj. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia voltatok együtt a 13. napon? az a legesélyesebb meg elötte nap meg utána. vagy csak nem huztad be a sexet?

32

2009. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy 5 hónap sikertelen próbálkozás után leálltunk a babaprojektről, mert közben munkahelyet váltottam és kivárom a próbaidő leteltét csak azután fogunk neki megint.A hőmet mérem viszont mert 3 hónappal ezelőtt szedtem Closylbegitet 1 hónapig, mert azt mondta a doki olyan hosszúak a ciklusaim mert 46 nap is volt hogy biztosan nincs peteérésem.De most lám mégis van és gyógyszert sem szedtem!:))Ennek nagyon örülök és remélem hogy 2 és fél hónap múlva össze is jön hamar a babóca.:)))


Köszike hogy megnéztétek!

2009. máj. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!