Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 4 napja...

Lehetek terhes ha 4 napja késik és semmi mensis tünetem nincs?

Figyelt kérdés
ma vagyok az 4 napon hogy késik a mensim.hétfőn hányingerem volt reggel. valameiknap nem tudtam az oldalamon feküdni úgy hogy félig a hasamon mert nagyon fájt, szurkál a hasam mellem megvan feszűlve. 17-én kellet volna megjönie elötte 1 héttel derekamfáj hasam görcsöl most nem volt. peteérésem után 5 nappal feküdtünk le a párrommal. Lehetek terhes? meik teszt a legjobb? ha szombaton csinálok az nem korai?
2008. márc. 20. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
tesztelj.
2008. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
melyik tesztet ajánlod? írtam hogy ha szombaton tesztelek az nem korai és hogy milyennel?
2008. márc. 20. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szombaton tesztelsz, az nem korai. Elvileg akkor már ki kell mutatnia a terhességet. Bármilyen patikában vásárolt tesztcsík jó, de kérdezd meg a gyógyszertárost, hogy melyiket szokták többen vinni, melyiket ajánlja. Arra figyelj oda, hogy reggeli első vizeletből kell tesztelni.
2008. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike szépen, nagyon félek hogy pozítív lesz mert még korai lenne nagyon
2008. márc. 20. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!