Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most először van olyan, hogy...

Most először van olyan, hogy nem fáj a hasam (nem szúrkál folyamatosan), viszont kb 3 napja olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. Lehet ez a terhesség előjele?

Figyelt kérdés
Már 10 hónapja próbálkozunk. Húsvét utáni kedden kellene megjönni a mensinek. Most először van olyan, hogy nem fáj a hasam (nem szúrkál folyamatosan), viszont kb 3 napja olyan érzésem van mintha meg akarna jönni. A hőm nem magas 36,9 (3 napja ugyanennyi) Más tünetem nincs. Nagyon szeretnénk már kisbabát.
2008. márc. 20. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A hőd nem rossz.Azért várj a mensiig, és még utána is legalább 1 hetet.A negatív teszt csak lesújtó, és stresszelő. Drukkolok.35 hetes kismama
2008. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 37,2 volt sokáig a hőm, aztán egyszer csak megjött, pedig nem vártam! Várj még picit, kedd még messze van! Én azért szorítok, hogy babóca legyen a dologban! Majd írj, hogy mi van veled! :)
2008. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! remélem sikerült neked. Mi is ennyi ideje probálkozunk. és nekem is husvét után (nem)kellene megjönnie kedden. de nekem a höm csak 36.7,36,8 .Meg én nemérzek menzis érzéseket. Szurkolok neked,és igen lehetsz terhes akkor is ha menzis érzéseid vannak mert sok babás van akinek 2 honapos korig vannak ezek az érzések.
2008. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akár 9hónapig lehetnek mensis érzések / előző válaszolónak/ várdd meg a tényleges késést, és utána tesztelj.

én szórítok /az előző válaszolónak is /

sok sikert

21hetes kismama

2008. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült.
2008. márc. 26. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!