Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a mensim! Tesztel...

1 hete késik a mensim! Teszteltem, az pedig negativ lett. Nälatok is volt mär ilyen? Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
voltak terhességre utalo jeleim,a mensim is elmarad mär 1 hete!!!teszteltem az negativ lett.még soha nem maradt el a mensim.mitöl lehet akkor?
2009. máj. 9. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam volt már olyan, hogy késett, lehet pont azért, mert nagyon akartam, hogy sikerüljön. Túlstresszeltem magam. Próbálj a napokban másfajtával tesztelni. Lehet később volt PÉ, és még nincs elég hcg a szervezetedben. Van görbéd?
2009. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem szeretnénk babät,van mär 1,és multkor volt egy "balesetünk" az ägyban..

terhességi tüneteim is voltak,de egyältalän nem szeretnénk méGegyet jelenleg.ezert sem értem,hogy ha nem jött meg,és teszteltem is,és negativ..lehet hogy valami mästol késik?akär egy nem észrevett fertözés?vagy ilyesmi?

2009. máj. 9. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor várj még egy pár napot, hátha csak szimplán késik. Aztán mindenképpen menj el az orvoshoz, ha fertőzés, akkor jobb minél hamarabb kezeltetni. Ha véletlenül baba, akkor még elvehetik. Majd írd meg mi lett.
2009. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 2 hónappal ezelőtt, késett 1 hetet, már minden tünetet éreztem, de nem voltam terhes. Megjött. Aztán 1-2 héttel a mensi után rettenetesen elkezdett viszketni a hüvelyem, gombás fertőzés állapított meg a doki. Lehet azért vannak tüneteid, mert már beképzeled, velem is így volt. De dokihoz mindenképp menj el, mert lehet neked is vmi baj van és így jelez a szervezeted. Majd írj, hogy alakult.
2009. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat!elmegyek dokihoz a jövöhét elején,addig vàrok..hätha..majd mindenképpen megirom igérem!köszönöm a vàlaszokat!!
2009. máj. 9. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!