Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik tesztje lett...

Lilchan kérdése:

Kinek hanyadik tesztje lett pozitív?

Figyelt kérdés
11. hónapja próbálkozunk a párommal, és sajnos eddig negatív tesztekkel kellett szembesülnöm.. Írjatok valami biztatót kérlek! Mivel próbálkozzunk?
2011. nov. 12. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a cuklus.hun vezettem minden hónapban a ciklusaimat és az kiírja mikor van pé és mikor vagy a legfogékonyabb a fogamzásra.Próbáld ki nekem sikerült.

2011. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vezess hőgörbét hogy lásd minden oké-e, van-e peteérésed egyáltalán.

Próbálj nem görcsölni sokszor pont az az akadály..

Sok sikert.

2011. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én úgy estem 9 hónap próbálkozás után teherbe, hogy miután megtörtént az aktus gyertya állást vettem fel (csípőd és lábaid fel felé álljanak) kb 2 percig vagy amíg gondolod:) Én az egészet csak viccből csináltam meg, de most van egy 17 hónapos lányom :) remélem segítettem! kitartás és sok sikert :)
2011. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 nappal a nemvárt előtt csináltam az első tesztet,már halványan pozi lett,aztán még 6 szintén,a legutolsó egyforma erősségű.
2011. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hónap után sikerült teherbe esnem.De én csak akkor teszteltem mikor nem jött meg,az elmaradt után 3 nappal erős pozitív volt.A gyertyaállást próbáltam én is de nekem nem jött be.
2011. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!