Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Szoptatom még...

Lehetek terhes? Szoptatom még 7 hós babámat!

Figyelt kérdés
A márciusban meg volt a mensim, először! Áprilisban semmi! Vettem tesztet (discolor) ami negatív lett. Vannak mensis tünetű fájdalmaim a pocimba, a méhszájam is eléggé fent van, cicifájdalom nincs, hányás-hányinger nincs!
2009. máj. 8. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos az én babám is.6hetes terhes vagyok!:)))
2009. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Teszteltél? Szerinted bezavarhat?
2009. máj. 8. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én első babámnál is negativat teszteltem 2 is! De most az egyik - a másik 2 héttel később +! De mi már akartuk nagyon!
2009. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát most már tényleg veszek egy másik tesztet is! Én még nem nagyon szeretnék másodikat, majd kicsit később!

Milyen tesztel csináltad, mert ez a beágyazódás után 3 nappal már kimutatja, én meg kb. 1 hétre rá csináltam!

2009. máj. 8. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:

akár terhes is lehetsz, de nem tuti. Attól hogy szoptatsz még nem vagy védve, ha nem védekeztél lehetsz terhes. A barátnőm szoptatás alatt a három hónapos gyereke mellett lett terhes, azt hitte véd a szoptatás :)

nem kell benne bízni annyira


meg igazaból pár hónapig nem is lenne szabad egyből szeretkezni

2009. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindig védekezünk, kivétel volt ez az egy eset, de ez is megszakításos volt (terhesség előtt 2 évig így szexeltünk, nem estem teherbe, csak mikor hőmérőztünk, és a babát terveztük). A tesztem negatív lett!!!!

És tudom, hogy az első 6 héten nem ajánlott a szeretkezés!

2009. máj. 12. 10:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma megjött, úgyhogy megnyugodtam! Tesztet már nem veszek! És ezek ténylég mensis görcsök :)
2009. máj. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!