Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első clostis hónapom és...

Az első clostis hónapom és azzal növelhetem az esélyemet hogy ne vékonyodjon el a nyálkahártyám ha a peteéréstől palást fű teát iszok?

Figyelt kérdés
Csak mert az orvos azt mondta hogy majd ha nem jön össze 3 hónap múlva akkor menjek vissza!Mert a vizsgálatok alatt semmi rosszat nem talált azt mondta tökéletesebb nem is lehetne !Akkor nincs okom aggódni?Én mégis úgy parázok:(
2009. máj. 8. 12:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

csak most tudtam írni mert hétvégére hazajöttünk a szülőkhöz:)


nekem pete érési zavarom van azt mondta:(

ezért is kellett 16 éves korom óta fogi gátlót szednem:(

remélem ez tényleg segít de nem érdekel fel fogom hívni ,mert azért nem szeretnék cisztát,bár mindig ott nyugtat hogy ne legyek ideges nyugodjak meg nem lesz semmi baj,de hát na ....

kellemes hétvégét nektek!

2009. máj. 9. 07:42
 12/12 nini24 ***** válasza:

Szia!


Sikerült a baba? remélem! puszi!

2009. júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!