Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire pontos és jo a...

Mennyire pontos és jo a digitális hőmérő?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csal. Kevesebbet mutat, 1-2 tizeddel, mint a higanyos!
2008. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
de azért ha mindig azzal mérek akkor is kitudom szürni hogy miko van peteérés?mert higanyossal mindig kitudom.
2008. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben higannyossal mérném. Mert nekem volt olyan, h csalt, mikor összehasonlítottam, de olyan is volt, hogy ugyanazt mutatta. Ez a ciklusnál nem mindegy.
2008. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a higanyos hőmérőt javaslom! Sokkal pontosabb, mert ahogyan az előttem szólok is mondták, csal pár tized fokokat, ami sokat jelenthet! Én is higanyossal mérem, és szerintem pontosabb, és megbízhatóbb! Próbáld meg azonos időben mérni, és akkor fogsz tudni kialakítani egy "képet" a saját hőmérsékletedről! Jó méregetést! És sok sikert!
2008. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a higanyosra szavaznék, az megbizhatobb.
2008. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!