Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet befolyásolni a...

Hogyan lehet befolyásolni a gyermek nemét hüvelymosással?

Figyelt kérdés
Nemrég egy női műsorban Dr Czeizel Endre volt a vendég és praktikákat ajánlott, hogyan lehet befolyásolni a gyermek nemét un. hüvelymosással.Állítólag,ha szeretkezés előtt, a doktor úr által elmondott folyadékkal hüvelymosást végzünk, akkor ez befolyásolhatja bizonyos %-ban. Ha vki hallotta vagy ismeri kérem írja meg nekem, a kislány érdekelne. Köszönöm, egy kisfiús anyuka!
2008. márc. 19. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség.
2008. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

láttam a műsort.és szerintem egyáltalán nem hülyeség.nagyon értelmes ez a doki.

szóval, valami ecetes oldat a lány, és szódabikarbónás a fiú.az öblítés után félórán belül kell akciózni.mindenesetre egy dokit kérdezz meg, csak mert az arányokat nem tudjuk.

sok sikert

2008. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, hogy híg ecetes vagy citromlés oldattal kell öblíteni, a lényeg, hogy savas legyen a ph, akkor lesz lány. Azt is hallottam, hogy ha orgazmusa van a nőnek, akkor lúgossá válik a ph, ami viszont a fiúnak kedvező, de megéri? :O)

És ha sok tejterméket fogyasztasz, az is a lányokra van kedvező hatással, a fűszeres viszont a fiúknak.

Sok sikert!!!

2008. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a megoldás, sok sikert!

2008. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!