Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor most mi van?

Ilyenkor most mi van?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel csináltam egy X-Epil terhességi tesztet ami + lett. Hogy biztos legyek ma reggel is csináltam egy One Minute tesztet ami viszont - lett. Most melyik tesztnek higgyek?

Örülnék ha a + teszt lenne a jó, mert régóta vágyunk babára.


2011. nov. 5. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt kb 1000ből 1szer hazudik...Menj el dokihoz az utolsó mensestől számított 7. héten kb.Akkor már látja a babót.
2011. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eszo ***** válasza:

szerintem is 99%, h gratulálhatunk!


én azért 1-2 nap múlva csinálnék még1-et, csak hogy megnyugodjak!

majd mindenképp írd meg mi lett...de én azért halkan már gratulálok!! :-)

2011. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Első terhességemnél én is így voltam! Csináltam egy tesztet ami pozitív lett,(már nem tudom milyen márka volt), utána én is vettem One Minute-t és az meg negatív lett! Azóta már elmúlt 2 éves a kislányom!:)

Most a második terhességemnél csak X-epil-t vettem és mind pozitív lett! :)

Remélem te is az vagy!Csinálj 1-2 nap múlva még egy tesztet, és menj el dokihoz! Szorítok neked!

Üdv.: 26 hetes kismami

2011. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem menj el a dokihoz és mondd el neki, hogy volt egy + teszted, mihamarabb tud róla annál jobb neked is és a pici magzatnak is :) Az első 6 hét nagyon jelentős és fontos időszak ezért az az ideális ha a doki már ekkor figyelemmel kíséri a magzat fejlődését !!! Sok sikert :)
2011. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!