Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen, , tünete, ,...

Kinek milyen, , tünete, , volt miss ab előtt?

Figyelt kérdés
Semmi bajom sem volt! Se terhes tünet, se vetélési, semmi. Mégis miss.ab. kellett mert a 7 héten nem volt szívhang.
2011. nov. 5. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már volt szívhang, 9. héten viszont leállt. Akkor már talán jobb, ha nincs is, mintha úgy mész el, hogy tök jó, egészséges, és közlik, hogy megállt a szíve. Amúgy nekem oldalt szúrt a hasam, és kb. olyan érzés volt, mintha már egy hete nem tudnál nagyvécézni. Bocs a megfogalmazásért.
2011. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nagyon észrevehető tünetem nekem sem volt, mert jól éreztem magam, viszont a kívánósságom megszünt és a mellfájásom is. Még mondtam is a kolléganőimnek, amikor kérdezeték hogy vagyok, hogy jól vagyok, olyan, mintha nem is lennék terhes... Hát, akkor már úgymond nem is voltam az... :( Neked mikor volt missed ab-od? Nekem márciusban, azóta nem sikerül újra teherbe esenem... :(
2011. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap.
2011. nov. 5. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
9+2 naposan, az uh-on már nem volt szivhang, a babának 6 hetes méretei voltak, és ennek ellenére végig, még aznap is meg voltak a terhes tünetek. Minden, erős hányinger, szagundor, gyengeség. Másnap mütét, még nagyon friss, nehéz róla beszélni. Nekem már 7 hetesen is csak 6 hetesnek mérték, de akkor volt még sziv pulzálás. Már akkor aggódtam, de mindenki azt mondta ha vannak tünetek, akkor nem lesz gond. Ha a tünetek enyhülnek akkor lehet baj. De nem enyhültek, és mégis megtörtént a baj. :(
2012. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!