Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Majdnem 5hét késés után a...

Majdnem 5hét késés után a doki azt mondja, várjak, de mire?

Figyelt kérdés
sziasztok,5hete késik a menszim.voltam dokinál megnézett hasi uh,ez 2hete volt.vérvétel is volt,nehogy méhen kívüli legyen.nem talált semmit.nem bírtam tovább,ma felhivtam.azt mondta várjak még nem késik 2hónapot,utána vizsgál meg.de mire várjak?mit csináljak?légyszi adjatok tanácsokat,köszönöm.
2008. márc. 18. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
most nem igazán értem. látott valamit? kismami vagy? Vagy nem? Vagy most mi van? Én a helyedben elmennék egy másik dokihoz. teszteltél már?
2008. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az már brutál sok késés. és a vérvétel azt mutatta, hogy nem vagy terhes? vagy? én sem értem. Írd le konkrétabban, hogy mi a szitu.
2008. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na,az a szitu,hogy a vérvétel negatív lett!de azóta sem jött meg.tehát ötödik hete késik.a doki hasi uh-n nem látott semmit!!ennek 2hete.most mikor felhívtam,azt mondta várjunk még nem késik 2 hónapig!és fogalmam sincs mit tegyek!
2008. márc. 18. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el másik dokihoz és nézzen meg hüvelyi Uh-val.

Várni 2 hónapot? De mire? És ha valami más bajod van akkor mit mond az a doki,,,hogy bocs???

Csinálj esti vizelettel tesztet.

2008. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a baj,ha 2hete nem voltam babás,és azóta sikerült azt még nem mutatja ki a teszt.de már annyira be vagyok zavarodva,hogy egyáltalán azt sem tudom mikortól lehetne bébi.hát ez az én nagy bajom:-((
2008. márc. 18. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
2008. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minnél előbb keress fel egy másik orvost,mert úgy látszik a mostani nem nagyon törődik veled!Ha valami bajod van netán akkor nem ártana tudnod róla.Milyen orvos az ilyen?Keress olyar akiben megbízhatsz!
2008. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!