Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, de szerintem nem félidöbe volt a peteérés hanem később. Már ki kellene mutatnia a terhességet?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hátha később volt, és ezt tudod is, akkor szerintnem onnan számolj 14 napot, mert a ciklus másiodik fele általában ennyi, és akkor meg fog jönni, ha meg nem akkor eljkezdhetsz gyanakodni, hogy vajon miért nem?!
2008. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ja és a terhesség kimutatása más és más embereknél. van, akinek már a mensi előtt kimutatja, van akinek meg csak 10 napra rá. teszttől, és embertől is függ.
2008. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.
2008. márc. 18. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mikor érezted a peteérésedet? Mert nekem is ez volt múlt ciklusomban. később volt pedig mindig a 14. napon szokott lenni, és a 18-ra áttette magát valami miatt.
2008. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 nap késés után lett pozítiv a teszt.:)

Lehet,ha előbb csinálom még nem mutatja.

Drukkolok!:)

25 hetes kismami

2008. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem 1hét kellet míg a neg. tesztből poz. lett.

21hetes kismama.

sok sikert

2008. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!