Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a homlokom, meg is vagyok fázva. Mit vehetek be ami nem árt a kicsinek?

Figyelt kérdés
tegnap kellett volna megjönnie de még semmi.a höm még ma is37 volt.
2008. márc. 18. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha terhes vagy,akkor semmit,én nagyon meg vagyok fázva,de semmit sem szabad bevenni.Tea,méz,negro ezeket szabad,ja c vitamint is + gyümölcs,citrom.
2008. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el dokihoz..mert ha náthás vagy és a homlokod fáj az a homloküreg gyulladás tünete, ami együtt jár az arcüreg gyulladással..Ezt nem jó félvállról venni...
2008. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a léyneg, hogy lázad ne legyen, mert az árt a babának, de, ha mégis lenne, akkor panadolt nyugodtan vehetsz be az nem árt a babának, algopirint azt felejtsd el most. kamillával gőzölj, igyál sok forró teát, de csak kortyolgatva. jobbulást, és drukk a babához.
2008. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy nem vehetsz be semmit..Én a terhességem első heteiben nagyon beteg voltam a háziorvos ajánlotta, hogy algopyrint mindeféleképpen főleg mert edig is ezt szedtem és inkább az mint a láz.Hogyha az orrod is elkezd folyni akkor érdemes venni helyi antibiotikumot amit be kell sprayzni a szájüregedbe vagy az orrodba.Bioparox!-ez terheseknek kifejezetten ajánlott.Nekem nem homloküreggyulladásom volt, csak ennyit tudtam segíteni...

19 hetes kismami

2008. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.szerintetek lehet,hogy attol késik?ma csináltam tesztet.negativ.nem reggeli vizeletböl.
2008. márc. 18. 10:20
 6/12 A kérdező kommentje:
ja és melleim oldalt nagyon fájnak.semmi folyás csak szárazság!!
2008. márc. 18. 10:23
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
nincs kizárva, hogy attól ,késik. de én azt mondom, hogy algopyrint semmiképp nem vegyél be, az egyáltalán nem ajánlott kismamiknak. vigyázz magadra.
2008. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi nagyon aranyos vagy!
2008. márc. 18. 10:36
 9/12 anonim ***** válasza:
írd meg, hogy mi lett, akár priviben is(diadema@citromail.hu), ja és, ha a hőd még 37 akkor nem fog egyenlőre megjönni, de ha leesik akkor már igen:( Reméljük Te babás vagy:))) Szorítok
2008. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak üzenem,hogy hülyeség az,hogy semmit nem kell bevenni.Ha pl.lázas,akkor kötelező a lázcsillapítás,mert idegrendszeri károsodást okoz a babánál.De a homloküreggyulladás sem játék.A szervezetben lévő gyulladás nagyon veszélyes lehet.Úgyhogy 100-szor inkább gyógyszer,mint valami szövődmény mindkettejükre nézve!
2008. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!