Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy ebben a...

Az lehetséges, hogy ebben a hónapban nem jön meg?

Figyelt kérdés

Szedek Gynex cseppet, barátcserje kapszulát, és vastablettát. Már a 37. napon járok (ennyi még soha nem volt, általában pontosak a ciklusaim), de még mindig semmi. Pár nappal ezelőtt úgy éreztem, hogy mindjárt megjön, de nem történt semmi. Terhes nem lehetek, mert ebben a hónapban sajnos lekéstünk a petetérésről:(.


Létezik olyan, hogy valakinek az egyik hónapban nem jön meg? Lehet, hogy a bogyók miatt késik?


Lehet buta kérdés, de tényleg nem tudom mi lehet. Ebben a hónapban már kéne szednem a clostit, de így nem tudom mi lesz.


2009. máj. 5. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

mit jelent az h lekéstétek a peteérést biztosra tudod h mikor volt a peteérésed?????

teszteltél már mert ugye az h te azt gondolod h lekéstétek mék közel sem biztos h úgy is van

tesztelj és meglátod mi a helyzet

és várom az eredményt Letti

2009. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom, hogy nem lehetek terhes, mert használtam ovu tesztet, ami pozitív is lett a várt napon, csak pont aznap későn értem haza a suliból, nagyon fáradt is voltam, meg szegény férjem is nagyon beteg volt, alig látott.

Azt gondoltuk, hogy ő majd másnap jobban lesz, és meg hamar hazaérek, és sikerül együtt lennünk, de sajnos addigra meg már késő volt, negatív lett a teszt:(.


Létezik ilyen, hogy egyik hónapban nem jön meg? Aggódom, mert lassan közeleg a következő peteérésem, és nem akarok lekésni róla.

2009. máj. 5. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem tesztel egyet, abból már tudni fogog mi van. Ha - menj el orvoshoz, ha + örülj! Szerintem, amíg nem jön meg nem kezdődik a következő ciklusod, nem értem, hogyan értetted, hogy közeledik a következő pé-ed?

2009. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

addig amíg nincs mensid peteérésed sem lesz

én még mindíg azt mondom h tesztelj

2009. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Várok még, hátha megjön, ha mégsem, akkor kérek időpontot nőgyógyászhoz. Mondjuk nem tudom mit tudna azzal csinálni, hogy nem jön meg?!


Kapnék valami gyógyszert? Szerintetek?


Tesztelni nem szeretnék, mert sajnos felesleges lenne:(.

2009. máj. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!