Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában 40 napos a ciklusom,...

Általában 40 napos a ciklusom, de a múlt hónapban a 17-23. napokon köztes vérezgetésem volt, lehet ilyen esetben egyáltalán peteérés?

Figyelt kérdés
Vagy ez ilyenkor kizárt. A vérezgetés ellenére is együtt voltam a férjemmel 3 naponta a pé-s napon is (ha volt ilyen). Éreztem mindenfélét, ami terhességre utalhat, de aztán a 41. napon sajnos megjött. Lehettem volna egyáltalán?
2008. márc. 17. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Orvosnál voltál már? Az egyik hónapban nekem is uh-val nézték, hogy van-e peteérésem. Februárban pedig vettem ovulációs tesztet, a 13. napon pozitivat mutatott akkor voltunk együtt a párommal. Március elején pedig már pozitiv lett a terhességi teszt. Hallottam olyanról hogy köztes vérzés, ez peteéréskor szokott jelentkezni. Bár nekem még soha nem volt ilyen.
2008. márc. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam orvosnál, aki nagyon "kedvesen" elküldött, hogy majd akkor menjek vissza, ha terhes leszek. Először én is arra gondoltam, hogy jó jel a köztes vérzés, de szerintem ez hormonális probléma, mivel egy hétig tartott, nem csak pár napig.Gratulálok nektek és egy picit irigyellek is, mi folyt.köv. és meglátjuk.
2008. márc. 18. 08:45
 3/5 A kérdező kommentje:
A következő fázis, hogy gyógyteázok és hőmérőzök, aztán majdcsak lesz valami, vagy orvost váltok.
2008. márc. 18. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi! Szerintem akkor keress másik dokit, és ne add fel Nektek is sikerülni fog!!!!!!
2008. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajna nálam is ez van.nekem is a 40. napon jön meg sokszor.de én is voltam orvosnál de nekem is aztmondta hogy nincs bajom. de ha valakinek a menzije 35.napnaál később jön meg akkor nincs peteérése. szerintem menj el másik orvoshoz.hogy beállitsa a ciklusod. nekem néha van peteérésemde mikor az orvosomnak mondtam hogy van mikor 41. nap jön meg,akkor aztmondta hogy vagy norcolutot ir vagy clostit. ezt a ciklust be kell állitani ha babat akarsz, ahogy nekem is.
2008. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!