Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Móritz Andrásról (szombath...

Grófházy kérdése:

Dr. Móritz Andrásról (szombathely) lehet valamit tudni? Van e magánrendelése, mikor, hol, bejelentkezés.

Figyelt kérdés

Tapasztalatok róla?

Vagy kit ajánlotok meddőséggel kapcsolatban?


2009. máj. 4. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Meddőségi problémákkal Dr.Varga Kornélhoz menj, neki ez a szakterülete. A Szent Márton Nőgyógyászaton rendel, kb. 10e Ft egy vizsgálat, de az SZTK-ba is rendel, a Markusovszky kórház weblapján megtudod nézni, hogy mikor.

Én Móritz nem ismerem személyesen, de egy barátnőm nála szült, és csak jókat mondott.

2009. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.Varga Kornélhoz semmi esetre sem megyek.Nem császározta meg időben a barátnőmet,mert mindenáron természetes szülést akart,de sajnos későn döntött és a baba lebénult félig az oxigénhiány miatt.

Már előítélettel mennék,és nem tudnék bízni benn...

De azért köszönöm,hogy írtál

N

2009. máj. 19. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont Nedeczky-t javasolnám, sztem a városban ő a legjobb,csak nem írtam az előzőbe, mert nem ezt kérdezted.
2009. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!