Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja késik a menzeszem,...

Három napja késik a menzeszem, nem bírtam és csináltam egy tesztet, ami negatívat mutatott! Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnénk babát!
2008. márc. 17. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig rendszeresek a ciklusaid? Méred a hődet? Ha reggel magasan van, az jó! Vannak terhességre utaló jeleid?

Persze hogy reménykedhetsz! Ne ess kétségbe, az nem túl jó! Csak nyugi! Én várnék még egy pár napot és megint csinálnék tesztet. Nem mindig mutatja ki rögtön a teszt a terhességet, valakinek csak pár hét után jelenik meg a második csík! Ne aggódj, fel a fejjel! Remélem sikerül!!!

2008. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia nekem is pont ez van nekem 15-én kellett volna megjönnie, ma csináltam tesztet, semmi. kicsit igy du-tánonként émelygek, de nem érzek mást pont most akartam én is ezt kérdezni. én 2 nap mulva ha nem jön meg csinálok mégegyet. bizok benne, de félek is. nagyon szeretnénk babát. ird meg mi lett. laila
2008. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen fainak vagytok!!várok...
2008. márc. 17. 18:11
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia!Én aznap csináltam az első tesztet, mikor meg kelett volna jönnie. Pozitív lett. Mielőtt orvoshoz mentem 4 nap múlva csináltam egy másikat negatív lett!!!!

Teszttől is fögg hogy milyen érzékenységű.Az egyik egybőlkimutatja a másik még lehet az elmaradt meszi után egy héttek is negatívat mutat. Nekem az első teszt volt a jó most 16 hetes terhes vagyok. Szerintem még van remény.

2008. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!