Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Émelygek, fáradtnak érzem...

Émelygek, fáradtnak érzem magam, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
3 nap múlva esedékes a menstruációm, a mellbimbóim érintésre nagyon fájnak, émelygek, szédülök, fáradékony vagyok. Lehet szó terhességről? Mik a terhesség tünetei? Mikor jelentkeznek a tünetek?
2008. márc. 17. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ez lehet mensis tünet is, 50-50% hogy összejött a baba. Hőt szoktál mérni? Hogy áll? szerintem várd meg azt a 3 napot, és ha késik tesztelj, de még akkor se éld bele magadat
2008. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még kicsit koraiak lennének a tünetek, de persze nem vagyunk egyformák. Nekem kb a 6-7. hét környékén kezdődtek. Ha kimarad a mensid tesztelj!
2008. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hőmérsékletet soha nem mértem még ebből a célból... Igazad van, a mérés után talán okosabb leszek.
2008. márc. 17. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Most vagyok a 6.hétben. Émelygést még most sem érzek, viszont a nem várt mensi előtt 1 héttel már a melleim nagyon érzékenyek voltak, elég hamar felidegesitett egy kis aproság is és nagyon fáradtnak éreztem magam. A kora esti filmeken elaludtam. Nekem a nem várt mensi napján már pozitiv lett a teszt. Szóval légy türelemmel még pár napig és utána tesztelj. Sok sikert!
2008. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!