Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán lesz két hete, h...

Szerdán lesz két hete, h késik a mensim. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan két hete,h késik a mensim, eddig mindig rendszeresen jött meg. Már csináltam tesztet de negatív lett. Van akinek később mutatja ki a teszt a terhességet?
2008. márc. 17. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem egy hét eltéréssel lett poz. a tesztem.

sok sikert

2008. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2 hét már elég sok idő, szerintem csinálj még egy tesztet (esetleg más fajtát, reggeli vizelettel).
2008. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
valóban két hét már nagyon sok. más tünet nincsen? mikor teszteltél, még nagyon a késés elején, mert akkor még lehet, hogy kevés volt a hcg-d, viszont, ha nem régen, akkor azt már ki kellett volna mutatnia. Miért nem mész dokihoz, vagy vérvételre. a labor nem hazudik.
2008. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szabályos ciklusaid voltak idáig? hőt szoktál mérni?
2008. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
előzőhét pénteken teszteltem, de olvastam már itt olyat is ,h csak 12 nap késés után mutatta ki a teszt stb...
2008. márc. 17. 15:10
 6/14 anonim ***** válasza:
nincs kizárva. az én anyám már réges régen tudta, hogy kismama, már legalább 8 hetes volt, de a teszt még mindig nega volt. tehát ne csüggedj még lehetsz babás. drukkolok, tesztelj és írd meg mi lett, mondjuk most:)))))
2008. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:) sajna most még nem vettem tesztet mert az előző nega lett. Még várok egy picit vele.
2008. márc. 17. 15:20
 8/14 A kérdező kommentje:
ÉS utánna már nem is tesztelt anyud? HA igen, akkor mikor lett pozitív neki? Bocsi,h érdeklődöm
2008. márc. 17. 15:22
 9/14 anonim ***** válasza:
nem tesztelt már utána, de ennek már 19 éve, ez az öcsémmel volt az esete. már régen tudta, mert leszakadtak a mellei, meg a doki is megmondta neki. így nekem is mindig azt mmondja, hogy fölösleges pénzkidobás.
2008. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem, azért köszi
2008. márc. 17. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!