Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor voltunk együtt a...

Peteéréskor voltunk együtt a Párommal, tegnapra nem vártam és még nem is jött meg.6 napja teszteltem negatív lett, lehet korai volt még? Olyan érzésem volt pár napja mintha megjönne de nem jött még meg.

Figyelt kérdés
A hőmérsékletem tegnap magasabb volt, sosem késett még. Van esélyem? Mikor teszteljek?
2009. máj. 4. 08:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagy nagy gratula nektek!Vigyázatok egymásra mármint Te a babóra Ő meg rád!:)Boldog terhességet és sok sok örömed legyen ebben a csodában!:)
2009. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nagyon kedves vagy! Még fel sem fogtam igazán, illetve el sem hiszem, hogy velem történik.
2009. máj. 5. 07:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el veled történt ez a csoda , légy nagyon boldog és használj ki minden percet hisz oly hamar elmegy ez a 9 hónap.Utolsó voltam.
2009. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!